Byrå 3 lådig gustaviansk stil

564291

BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, tre lådor, front och sidor med intarsia, mässingsbeslag, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 82, 111x50 cm

Mindre repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 3 lådig gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
4210772
1 800
4210768
4210539
1 400
4205976
900
4200402
650

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.