Soffbord Butlers tray

564280

SOFFBORD, s.k. butlers tray, 1900-talets andra hälft, stomme av mahogny, löstagbar skiva med klaffar, ca 86x105, höjd ca 51 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord Butlers tray

Budhistorik (11 bud)
4207067
4207069
950
4207067
850
4207063
4207063
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.