Miniatyrer

564272

CARL-HARRY STÅLHANE, miniatyrer 3 st., Rörstrand, glaserat stengods, signerade, höjd 2-4 cm

Proveniens: Leif Persson

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Geijersgatan 14, Göteborg

Miniatyrer

Budhistorik (24 bud)
4216916
1 900
4216863
1 800
4216915
1 700
4216863
1 600
4216823

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.