Ram

564269

RAM, 1800/1900-tal, stomme i trä med dekor i pastellage, slagmetall samt blankförgylld, 65x86 cm

Nagg, slitage

Diverse, Samlarobjekt

Fack 43

Ram

Budhistorik (5 bud)
4207076
4200392
4200391
500
4197569
4197482

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.