Byrå i masurbjörk

564262

BYRÅ, 1800-talets slut, fanerad i masurbjörk, beslag i koppar, jugend, 4 lådor, höjd ca 99 cm, toppskivans mått ca 51x101 cm

Fanérskador, saknar nyckel

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå i masurbjörk

Budhistorik (6 bud)
4205919
550
4205600
500
4205044
450
4203181
4198473

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.