Sven X:et Erixson pastell

564253

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): utan titel, vy över brygga och fjäll, pastell, signerad Sven Erixson, daterad 1934, ca 46x67 cm

Rum 6

Sven X:et Erixson pastell

Budhistorik (9 bud)
4207590
700
4207013
650
4206922
600
4205916
550
4205395
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.