Schäslong

564252

SCHÄSLONG, 1900-talets mitt, stomme i furu, ben i svartlackerad trä på hjultrissor i mässing, klädd i djuphäftad textil,

Bruksslitage, omklädd

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Schäslong

Budhistorik (15 bud)
4207142
2 800
4206930
2 600
4207141
2 400
4206930
4207138

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.