Piedestaler 1800-tal

564251

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets andra hälft, kannelerade, höjd ca 113, skivans storlek 26x26 cm

Bruksslitage, färgbortfall, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 16

Piedestaler 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
4197072
2 800
4208035
2 600
4197072
2 400
4208024
4197072

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.