Gunghäst

564248

GUNGHÄST, 1900-talets början, öron av läder, hästens höjd ca 51, längd 59, mått inklusive medar 59x104 cm

Saknar man, sprickor, åldersslitage

Leksaker

Rum 7

Gunghäst

Budhistorik (12 bud)
4208430
4198280
4207397
950
4198280
850
4207396

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.