Dockskåp 1800-tal

564246

DOCKSKÅP, 1800-talets andra hälft, tillverkat av skåp, 6 rum med 12 fönster, höjd ca 144, 69x38 cm

Senare bemålat, 2 rutor saknas

Leksaker

Rum 20

Dockskåp 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4198279
4202983
950
4198279
900
4202982
850
4198279

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.