Flintlåsgevär

564235

FLINTLÅSGEVÄR, brittiskt, märkt Tower och krona, längd ca 140 cm

Hane håller ej i spänn, slitage, smärre skador

Vapen/Medaljer

Visas på begäran

Flintlåsgevär

Budhistorik (8 bud)
4203799
5 000
4203780
4 800
4199092
4 600
4198486
3 800
4197327

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.