Oljemålning

564229

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, motiv med man och kvinna, monogramsignerad K.G.J, ca 16x19 cm

Krackelyr, smärre bortfall i övre vänstra hörnet

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4200386
2018-08-18 07:13:08

2018-08-22 kl 15:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.