Dessertskålar

564224

DESSERTSKÅLAR med tillhörande fat, 11 st + 1 ensamt fat, 1900-talets andra hälft, frostad och iriserad glasmassa, tallrikarnas diametrar ca 17 cm, skålarnas höjd ca 5 cm

Smärre bruksslitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 5

Dessertskålar

Budhistorik (4 bud)

4204401
4206119
4204401
4200130

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.