SAS-affisch 1950-tal

564223

"ÖVER NORDPOLEN", SAS-affisch, 1950-tal, signerad T. Mandel i trycket, Andreasen & Lachmann, Köpenhamn, ca 100x62 cm

REva i underkant

Konst, Grafik, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

SAS-affisch 1950-tal
Budhistorik (7 bud)
4207070
4206938
4205301
1 400
4205300
4196749

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.