Otto Nielsen SAS-affisch

564222

OTTO NIELSEN (född 1916): "South America SAS", Scandinavian Airlines, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Sønner, Köpenhamn, offset, ca 100x62 cm

Fläckar, hål, hanteringsveck

Konst, Grafik, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Otto Nielsen SAS-affisch
Budhistorik (15 bud)
4207356
4207355
4207354
900
4206328
850
4205387

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.