Otto Nielsen SAS-affisch

564221

OTTO NIELSEN (född 1916): "Far East by SAS", Scandinavian Airlines System, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Sønner, Köpenhamn, offset, ca 100x62 cm

Fläckar, hanteringsveck

Konst, Grafik, Diverse, Samlarobjekt

Baltzarsgatan 6, Malmö

Otto Nielsen SAS-affisch
Budhistorik (10 bud)
4208162
1 400
4208161
1 300
4208153
4207872
700
4205401
650

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.