Atelier Fauni dockor

564218

ATELIER FAUNI, dockor, 3 st, "Snorkfröken", "Mymlan" och "Lilla My", 1900-talets senare hälft, höjd ca 8-13 cm

Slitage, saknar delar

Diverse

Atelier Fauni dockor

Budhistorik (47 bud)
4207389
9 000
4207679
8 800
4207389
8 600
4207670
8 400
4207389
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.