Silverskedar

564216

KAFFESKEDAR, 24 st, silver, stämplade 1963-1967, vikt ca 230 g

Smärre repor förekommer, förgyllningsbortfall

Silver

Monter 20

Silverskedar

Budhistorik (4 bud)

4205440
650
4196195
600
4198416
550
4196195
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.