Bojaner Kina 1900-tal

564214

BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av dubbla lyckotecken samt lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 27 cm

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 6

Bojaner Kina 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
4207621
600
4207971
600
4207621
550
4207970
500
4207621
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.