Etsning med erotiskt motiv

564212

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1910-tal, erotiskt motiv med 2 kvinnor, osignerad, etsning, bildstorlek ca 20x12 cm

Spår av gulnad, ej examinerad ur ramen

Fack 21

Etsning med erotiskt motiv

Budhistorik (3 bud)

4206747
4206743
4198752

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.