3 st erotiska motiv

564211

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, 3 st, samtliga med erotiska motiv, 1 signerad ITTESIUL, samtliga blandteknik på pannå, samtliga 22x16,5 cm

Nötningar och bortfall på samtliga

Konst, Äldre måleri

Monter 2

3 st erotiska motiv

Budhistorik (58 bud)
4207181
14 000
4207148
13 500
4207178
13 500
4207148
13 000
4207168
13 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.