Stolar 4 stycken

564201

STOLAR, 4 stycken, 1930-tal, stomme mörkbetsat trä, brunt skinn med djuphäftad rygg, höjd ca 89, sitthöjd 46 cm

Slitage, repor

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stolar 4 stycken

Budhistorik (16 bud)
4217840
1 400
4217818
1 300
4217838
1 300
4217818
4217837

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.