Soffa chesterfield 1930-tal

564200

SOFFA, chesterfield, 1930-tal, brunt skinn, djuphäftad rygg, främre ben med hjultrissor, höjd ca 93, 190x86 cm, sitthöjd, 47 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffa chesterfield 1930-tal

Budhistorik (37 bud)
4218022
9 800
4218019
9 600
4218014
9 400
4218011
9 200
4218008
9 000

Slutpris SEK:
9 800
946 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.