Sybord 1800-talets andra hälft

564199

SYBORD, 1800-talets andra hälft, svärta men inläggningar i valnöt och ben, höjd ca 75, 55x43 cm, nyckel finns

Slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Budhistorik (1 bud)

4205347
2018-08-21 10:03:52

2018-08-21 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.