Skrivbord

564198

SKRIVBORD, rokokstil, 1900-tal, skuren dekor och dekorations målad, 3 lådor i sargen, höjd ca 77, 129x68 cm

Färgbortfall, slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Skrivbord

Budhistorik (3 bud)

4205963
600
4199225
550
4196130
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.