Surrealistisk oljemålning

564171

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, surrealistisk komposition med ansikte, signerad och daterad Ureña -74, olja på duk, ca 81x100 cm

Färgbortfall längs vänstra kortsidan

Fack 26

Surrealistisk oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4205524
4205730
4205524
850
4205729
4205524
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.