Hundvalpar

564165

GOEBEL, figuriner, hundvalpar, 7 st, 1900-talets andra hälft, polykromt porslin, stämplade undertill, höjd ca 5 cm

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Ingår i det övergripande temat Pretty, Ugly, Lovely - Figurinens Återkomst

Ändringar/tillägg

Keramik/Porslin, Figuriner, Konst, Skulpturer, Samlingar

Visas på begäran

Hundvalpar

Budhistorik (3 bud)

4222013
450
4220508
4220508

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.