Oscar Reutersvärd litografier

564159

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjliga figurer, 5 st färglitografier, signerade och numrerade 11/90, ca 44x33 cm

En med skadat glas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Oscar Reutersvärd litografier

Budhistorik (12 bud)
4220472
2 600
4220471
2 400
4220468
4220267
4220467
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.