Engelsk skola oljemålning 1800-tal

564141

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Terrierhundar jagandes råtta, otydlig signatur, olja på duk, ca 31x41

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
4205707
4205369
4203788
750
4202342
700
4197696

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.