Greta P:son Digman oljemålning

564138

GRETA P:SON DIGMAN (1906-1988), " Jungfrun under Lind", monogramsignerad G P D, olja på duk, ca 33x27 cm

Obetydligt slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (59 bud)
4209688
24 000
4209625
23 000
4209684
23 000
4209625
22 000
4209678
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 316 EUR, 2 630 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.