Pallar Blå Station design Johan Lindau

564135

BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

4203515
2018-08-20 10:37:51

2018-08-27 kl 16:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.