Greta P:son Digman oljemålning

564133

GRETA P:SON DIGMAN (1906-1988): "Lejontämjaren", monogramsignerad G P D, olja på duk, ca 28x24 cm

Obetydligt slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (57 bud)
4210162
21 000
4210165
21 000
4210162
20 000
4210158
19 500
4210160
19 500

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.