Salongsbord Swedish Modern

564132

SALONGSBORD / MATBORD, Swedish Modern, 1940-tal, skiva i alrot/alm, med inlagd rombdekor i mitt, utdragbart, höjd 75, 38 x 185 cm

Iläggskiva saknas. Smärre ställvis slitage i skiva

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 11

Salongsbord Swedish Modern

Budhistorik (1 bud)

4204814
2018-08-20 22:43:09

2018-08-22 kl 17:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.