Soffbord 1970-tal

564126

SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord Cinova, 1970-tal, modellen formgiven 1969, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, kvadratisk form, höjd ca 35, längd och bredd 134 cm

Skivan med smärre kantnagg (döljs av kantlist), repor och slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 4

Soffbord 1970-tal

Budhistorik (3 bud)

4206908
4207025
4206908

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.