kandelabrar empirestil

564118

KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, omkring år 1900, empirestil, för fem ljus, på stensockel, höjd ca 50 cm
Skador: Lagningar

Slitage, smärre stötskador

Diverse

kandelabrar empirestil

Budhistorik (11 bud)
4205932
4205931
4205918
1 900
4205929
1 900
4205918
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.