telefon

564117

ERICOFON BORDSTELEFON, "Cobra", röd, höjd 21 cm

Proveniens: Leif Persson

smärre slitage

Nautica/Technica, Diverse

telefon

Budhistorik (2 bud)

4217934
4209737

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.