Oljemålning med änder

564108

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med änder på ett skär, signerad S. Lambert, daterad -49, olja på pannå, ca 105x143

Fläckar och märken

Rum 17

Oljemålning med änder

Budhistorik

2018-08-21 kl 18:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.