Biblioteksbord nyrenässans

564107

BIBLIOTEKSBORD, tidigt 1900-tal, nyrenässans, stomme i ek, skivan i fernissad ek, skuren dekor med låda i sargen, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 116x69 cm

Skivan med skador, bruksslitage, fläckar, repor och märken

Möbler, Matbord

Rum 10

Biblioteksbord nyrenässans

Budhistorik (7 bud)
4206078
4206075
750
4206074
700
4206073
650
4205468
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.