Ljuskrona

564095

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 4 ljusarmar, 5 lampor, höjd ca 68, största vidd 43 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (9 bud)
4206399
1 700
4206396
1 600
4206129
4206129
1 400
4197716
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.