Ritningshurts

564091

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu, ek, ekfanér och MDF, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, 1 delar med metall handtagen, totalhöjd ca 104, 135x95.5 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan och undereden saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (21 bud)
4205436
2 400
4205058
4205435
4205058
1 900
4205434
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.