Erik Hallström akvarell

564084

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Nybygget", signerad och daterad -32, akvarell, ca 46x57 cm

Proveniens: Einar Forseth

Kundcenter

Erik Hallström akvarell

Budhistorik (9 bud)
4205839
4205833
4205837
4205833
1 900
4205836
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.