Stolar 1800-talets mitt senempire

564083

STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smuts, avlslag, repor, senare klädsel

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (27 bud)
4206014
2 600
4206060
2 400
4206014
4206057
4206014
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.