Xenia Edberg Kledzik

564076

XENIA EDBERG KLEDZIK (född 1944): "Square One", signerad och daterad a tergo Xenia Edberg Kledzik 1994, olja på duk med montage av plastcirklar, ca 101x100 cm

Rum 8

Xenia Edberg Kledzik

Budhistorik (4 bud)

4210897
1 400
4203923
4203637
450
4200965

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.