Fåtölj Pernilla design Bruno Mathsson

564072

BRUNO MATHSSON, Dux, fåtölj, "Pernilla" med fotpall, canvas klädsel på stomme i bok, plymå i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm

Sedvanligt bruksslitage, nackkudde med lagning samt torra läderremmar

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (9 bud)
4206175
5 200
4197532
5 000
4197532
4 400
4201586
4 200
4197532

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.