Sekretär 1950/60-tal

564065

SEKRETÄR, 1950/60-tal, teak, hyll- samt lådinredning. brevställ samt spegel, höjd ca 111, 85x44 cm

Brukslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Sekretär 1950/60-tal

Budhistorik (5 bud)
4195764
1 400
4200543
1 300
4195764
4200542
4195764

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.