Soffbord design Hans J Wegner

564053

HANS J WEGNER, soffbord, Getama, Danmark, ek och ekfanér, kvadratisk form, höjd ca 46, 91x91 cmr

Bruksslitage, repor, ojämn fernissa

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffbord design Hans J Wegner

Budhistorik (5 bud)
4205397
4205396
1 300
4205389
4203363
4199111

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.