Glasskulptur Göran Wärff

564051

GÖRAN WÄRFF, glas, Kosta, Göran Wärff, dekor med renar, numrerad och signerad Kosta 96740 Wärff, höjd exklusiver sockeln 13 cm, längd ca 24 cm

Glas, Konstglas

Monter 20

Glasskulptur Göran Wärff

Budhistorik (16 bud)
4205550
4205547
950
4205545
900
4205544
850
4205543

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.