Ilon Wikland tuschteckning

564048

ILON WIKLAND (född 1930): "Lill nisse" signerad Ilon samt daterad -58, tusch, ca 12x10,5 cm

Konst, Teckningar

Monter 19

Ilon Wikland tuschteckning

Budhistorik (8 bud)
4204808
4200310
4200309
1 600
4198045
4197386
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.