Stolar i teak 1960-tal

564045

STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal, klädsel i skinnimitation, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar i teak 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
4206522
1 800
4206520
1 700
4206517
1 600
4206514
4206514
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.