Ryohei Tanaka etsning

564041

RYOHEI TANAKA (f. Japan 1933), motiv föreställande poppelträd, etikettmärkt á tergo, daterad 1970, numrerad 17/100, etsning, bildstorlek ca 29x11 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Ryohei Tanaka etsning

Budhistorik (5 bud)
4205657
500
4205413
450
4205375
4201026
4196930

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.